Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

NN Marathon Rotterdam, Rotterdam
09-04-2017

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Casper de Vries(38)   Zaandam NED   02:57:55   42195    
2 Robertjan Groeneveld(37)   Katwijk NED   02:58:41   42195    
3 John van Tilburg(54)   Hoogerheide NED   03:03:55   42195    
4 Daan Nieuwenhuis(24)   Rotterdam NED   03:18:47   42195    
5 Karel Hageman(37)   Son NED   03:22:25   42195(+68m)    
6 Ruud Kok(60)   Apeldoorn NED   03:23:23   42195    
7 Ytsen de Boer(50)   Steenwijk NED   03:24:56   42195    
8 Marc Beffort(54)   Waterloo LUX   03:25:46   42195    
9 Ruben Ruigendijk(37)   Purmerend NED   03:29:12   42195    
10 Wouter van Dokkum(43)   Utrecht NED   03:31:57   42195    
11 Veerle Beernaert(47)   Bissegem BEL   03:34:45   42195    
12 Lydia Doornbos(38)   Appingedam NED   03:36:36   42195    
13 Ronald Tertoolen(53)   Vlaardingen NED   03:37:06   42195    
14 Niels de Water(31)   Den Haag NED   03:39:05   42195    
15 Frederik Ameloot(39)   Veldegem BEL   03:41:48   42195    
16 Willem van Ek(59)   Krimpen aan den ijssel NED   03:43:11   42195    
17 Martijn Hoek(32)   Roden NED   03:43:16   42195(+70m)    
18 Rob Gordijn(55)   Delft NED   03:43:47   42195    
19 Edwin van Oosterhout(50)   Zwolle NED   03:45:22   42195    
20 Didier Vandenbussche(52)   Ieper BEL   03:48:51   42195    
21 Ron Nagtzaam(50)   Puttershoek NED   03:50:54   42195    
22 Cor Ruigendijk(63)   Purmerend NED   03:51:38   42195    
23 Stefan Vermeulen(39)   Gullegem BEL   03:53:43   42195    
24 Diem Loukareas(36)   Vlaardingen NED   03:57:22   42195(+42m)    
25 Alex Olieman(46)   Gouda NED   03:58:40   42195    
26 Mo Idrissi(64)   Heemskerk NED   03:59:12   42195    
27 Wessel Kranghand(50)   Hoogeveen NED   03:59:59   42195    
28 Roel Kleine(51)   Hoogeveen NED   04:00:06   42195    
29 Martin Landstra(46)   Gennep NED   04:01:47   42195    
30 Jaap Sije Bosgraaf(52)   Kollumerzwaag NED   04:04:02   42195    
31 Rinus Reijngoudt(58)   Dordrecht NED   04:04:08   42195    
32 Sidney Minnaar(54)   Houten NED   04:04:45   42195    
33 Berry Snoeren(40)   Breda NED   04:05:41   42195    
34 Ruud Frieling(33)   Apeldoorn NED   04:05:42   42195    
35 Richard Maquelin(60)   Capelle aan den IJssel NED   04:05:52   42195    
36 Kenneth van Schooten(48)   Mariakerke BEL   04:06:00   42195    
37 Paul de Jong(54)   Oudewater NED   04:08:50   42195    
38 Arjan Muthert(44)   Woerden NED   04:09:09   42195    
39 Gerard Halsema(51)   Roden NED   04:10:56   42195    
40 Paul de Knecht(38)   Steenwijk NED   04:11:10   42195    
41 Kees Willemsen(49)   Alphen aan den Rijn NED   04:11:43   42195(+88m)    
42 Jan Willem Hesselink(48)   Zeewolde NED   04:12:06   42195    
43 Sven Vanhalst(37)   Lauwe BEL   04:12:30   42195    
44 Cor Terlouw(53)   Bergambacht NED   04:13:58   42195    
45 Wim Hogentoren(59)   Vught NED   04:14:01   42195    
46 Egbert van Dijk(72)   Schiedam NED   04:14:13   42195    
47 Rob Smit(45)   Vlaardingen NED   04:16:03   42195    
48 Eddy Leysen(43)   Lichtaart BEL   04:17:29   42195    
49 Peter van Veen(68)   Heerhugowaard NED   04:19:11   42195    
50 Koen Vansteenkiste(54)   Oostende BEL   04:19:11   42195    
51 Kristof Verschaetse(51)   Eppegem BEL   04:20:00   42195    
52 Marcel Kemp(35)   Woerden NED   04:20:05   42195    
53 Rudy van der Heijden(47)   Grave NED   04:20:59   42195    
54 Durk Jan de Bruin(54)   Haarlem NED   04:25:23   42195    
55 Arjan Bos(47)   Barendrecht NED   04:27:12   42195    
56 Leonard G Boekestijn(58)   De Lier NED   04:33:41   42195    
57 Koen van den Hurk(38)   Sint-Oedenrode NED   04:34:20   42195    
58 Jan Tonkens(49)   Biddinghuizen NED   04:36:10   42195    
59 Warren Dix(50)   Krimpen aan den IJssel RSA   04:37:13   42195    
60 Wilfried Duivenvoorden(54)   Noordwijkerhout NED   04:39:40   42195    
61 Rob Schmidt(73)   Bergen op Zoom NED   04:39:42   42195    
62 Jan ter Haar(59)   Borne NED   04:39:59   42195    
63 Karin Casparij(47)   Biervliet NED   04:41:32   42195    
64 Peter De Decker(40)   Maldegem BEL   04:42:13   42195    
65 Rob van der Pas(54)   Ulvenhout NED   04:43:37   42195    
66 Robert Engel(46)   Duiven NED   04:43:49   42195    
67 Jannet Lange(52)   Almere NED   04:44:22   42195    
68 John van Hoorn(54)   Reeuwijk NED   04:46:27   42195    
69 Paulina Bleyie(37)   Zwolle NED   04:55:38   42195    
70 Rik Plakke(50)   Warnsveld NED   04:56:50   42195    
71 Jos Cornelissen(56)   Aalsmeer NED   04:56:58   42195    
72 Reny Tertoolen(48)   Vlaardingen NED   05:16:15   42195    
73 Jan van Katwijk(61)   Rhoon NED   05:18:56   42195