Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

NN Marathon Rotterdam, Rotterdam
10-04-2022

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 John van Tilburg(59)   Hoogerheide NED   02:59:49   42195    
2 Ruben Ruigendijk(42)   Purmerend NED   03:16:05   42195    
3 Alex Olieman(51)   Gouda NED   03:29:33   42195    
4 Maarten de Geus(38)   Leidschendam NED   03:29:56   42195    
5 Dik Heuvelman(38)   Capelle aan den IJssel NED   03:38:37   42195    
6 Theo Wolfs(52)   Warstiens NED   03:39:14   42195    
7 Wouter van Dokkum(48)   Bilthoven NED   03:40:59   42195    
8 Mey Ping Low(42)   Holten NED   03:42:38   42195    
9 Robert Lagro(29)   Norg NED   03:42:49   42195(+200m)    
10 Gertjan Lahuis(49)   Holten NED   03:43:36   42195    
11 Bonno Odijk(58)   Puttershoek NED   03:46:55   42195    
12 John Cottam(53)   Espoo GBR   03:48:41   42195    
13 Anton Slagers(55)   Eelderwolde NED   03:49:35   42195    
14 JanWillem Nieboer(55)   Amersfoort NED   03:50:08   42195    
15 Peter van Meerveld(49)   Den Bosch NED   03:54:31   42195    
16 Rinus Reijngoudt(63)   Dordrecht NED   03:55:22   42195    
17 Jan van de Erve(57)   Bergschenhoek NED   03:55:22   42195    
18 Tobias Lundgren(49)   Amsterdam SWE   03:56:49   42195    
19 Arjen Kwint(50)   Loppersum (NL) NED   03:56:51   42195    
20 Wilbert Wouters(59)   Tilburg NED   03:59:06   42195    
21 Wessel Kranghand(55)   Hoogeveen NED   03:59:14   42195    
22 Cor Terlouw(58)   Bergambacht NED   03:59:25   42195    
23 Chris Dol(59)   Stadskanaal NED   04:09:18   42195(+50m)    
24 Wim Hogentoren(64)   Vught NED   04:09:44   42195    
25 Ron Nagtzaam(55)   Puttershoek NED   04:14:20   42195    
26 Filip Monbailleu(51)   Wingene BEL   04:17:04   42195    
27 Jef Jacobs(61)   Meersel-Dreef BEL   04:19:19   42195    
28 Linda van der Ham(36)   Rotterdam NED   04:19:24   42195    
29 Rudy van der Heijden(52)   Grave NED   04:21:22   42195    
30 Richard Maquelin(65)   Capelle aan den IJssel NED   04:27:26   42195    
31 Leonard G Boekestijn(63)   De Lier NED   04:31:57   42195    
32 Gerry Visser(58)   Borne NED   04:39:21   42195    
33 Daniel Huijser(50)   Amsterdam NED   04:39:22   42195    
34 Frouwkje Herder(63)   Ravenswoud NED   04:39:40   42195    
35 Arjan Bos(52)   Barendrecht NED   04:41:23   42195    
36 Cor Ruigendijk(68)   Purmerend NED   04:42:35   42195    
37 John van Hoorn(59)   Reeuwijk NED   04:47:44   42195    
38 Peter De Decker(45)   Maldegem BEL   04:48:38   42195    
39 Warren Dix(55)   Krimpen aan den IJssel RSA   04:48:52   42195    
40 Pieter Adriaanse(51)   Brielle NED   04:54:13   42195    
41 Rik Plakke(55)   Warnsveld NED   04:59:27   42195    
42 Durk Jan de Bruin(59)   Haarlem NED   05:13:34   42195    
43 Ronald Tertoolen(58)   Vlaardingen NED   05:14:59   42195    
44 Neel van Mourik(62)   Ravenswoud NED   05:23:46   42195    
45 Jan Tonkens(54)   Biddinghuizen NED   05:29:49   42195