Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

NN Marathon Rotterdam, Rotterdam
24-10-2021

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Marck de Haan(35)   Purmerend NED   02:48:35   42195    
2 Ruben Ruigendijk(41)   Purmerend NED   02:57:20   42195    
3 John van Tilburg(59)   Hoogerheide NED   02:58:24   42195    
4 Casper de Vries(42)   Zaandam NED   03:09:10   42195(+99m)    
5 Vandenberghe Tim(50)   Harelbeke BEL   03:15:40   42195    
6 Daan Glorie(33)   Heemskerk NED   03:18:42   42195    
7 Floris Kok(26)   Nijmegen NED   03:21:43   42195(+66m)    
8 Alex Olieman(50)   Gouda NED   03:29:34   42195    
9 Frederik Ameloot(44)   Veldegem BEL   03:37:59   42195    
10 Bonno Odijk(58)   Puttershoek NED   03:43:35   42195    
11 Alexander Veerman(53)   Zeewolde NED   03:44:35   42195    
12 Ingrid IJsebaert(55)   Hulst NED   03:48:06   42195    
13 Jan van de Erve(57)   Bergschenhoek NED   03:48:18   42195    
14 Rinus Reijngoudt(62)   Dordrecht NED   03:48:26   42195    
15 Dik Heuvelman(37)   Capelle aan den IJssel NED   03:48:40   42195    
16 Robert van Baarle(51)   Sint-Oedenrode NED   03:48:56   42195    
17 Peter van Meerveld(48)   Den Bosch NED   03:49:31   42195    
18 Anton Slagers(54)   Eelderwolde NED   03:49:35   42195    
19 Willem van Ek(64)   Krimpen aan den ijssel NED   03:50:11   42195    
20 Bram Verkerke(34)   Gouda NED   03:51:44   42195    
21 Rob Froonhoff(55)   Amersfoort NED   03:55:10   42195    
22 François Flisijn(58)   Julianadorp NED   03:55:51   42195    
23 Rene Duchateau(53)   Binkom BEL   03:59:33   42195    
24 Wessel Kranghand(55)   Hoogeveen NED   03:59:34   42195    
25 Lydia Doornbos(43)   Appingedam NED   04:04:09   42195    
26 Wilbert Wouters(59)   Tilburg NED   04:04:31   42195    
27 Matthieu Magielsen(46)   Den Helder NED   04:04:59   42195    
28 Robert Engel(50)   Duiven NED   04:07:34   42195    
29 Alex Jager(59)   Donderen NED   04:07:54   42195    
30 Van Rompaey Jurgen(51)   Broechem BEL   04:09:29   42195    
31 Roel Kleine(55)   Hoogeveen NED   04:09:36   42195    
32 Wouter van den Berg(46)   Spijkenisse NED   04:10:27   42195    
33 Leonard G Boekestijn(63)   De Lier NED   04:10:37   42195    
34 Ron Nagtzaam(55)   Puttershoek NED   04:21:39   42195    
35 Gertie Theunissen(59)   Eindhoven NED   04:22:33   42195    
36 Arie van Os(50)   Krimpen aan den IJssel NED   04:23:55   42195    
37 Niels de Water(35)   Den Haag NED   04:24:02   42195    
38 Rudy van der Heijden(52)   Grave NED   04:24:49   42195    
39 Richard Maquelin(65)   Capelle aan den IJssel NED   04:26:32   42195    
40 Cees van Reemst(68)   Enschede NED   04:28:36   42195(+95m)    
41 Frouwkje Herder(63)   Ravenswoud NED   04:39:05   42195    
42 Gerry Visser(57)   Borne NED   04:39:36   42195    
43 Daniel Huijser(50)   Amsterdam NED   04:39:37   42195    
44 Linda van der Ham(35)   Rotterdam NED   04:39:39   42195    
45 Warren Dix(54)   Krimpen aan den IJssel RSA   04:47:25   42195    
46 Cor Terlouw(57)   Bergambacht NED   04:51:01   42195    
47 Arjan Bos(52)   Barendrecht NED   04:51:40   42195    
48 Cor Ruigendijk(67)   Purmerend NED   04:53:49   42195(+64m)    
49 Edwin van der Pennen(50)   Tilburg NED   04:54:03   42195    
50 John van Hoorn(58)   Reeuwijk NED   04:56:07   42195    
51 Jos Cornelissen(61)   Aalsmeer NED   04:59:31   42195(+82m)    
52 Rik Plakke(54)   Warnsveld NED   05:00:04   42195    
53 Jan Tonkens(53)   Biddinghuizen NED   05:00:08   42195    
54 Joppe Boon(35)   Wageningen NED   05:00:35   42195    
55 Ronald Tertoolen(58)   Vlaardingen NED   05:00:42   42195    
56 Rob Gordijn(59)   Delft NED   05:01:08   42195    
57 Jeroen van Vuuren(46)   Amsterdam NED   05:17:55   42195    
58 Neel van Mourik(62)   Ravenswoud NED   05:23:58   42195