Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

Amsterdam Marathon, 20-10-2019

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Marck de Haan(33)   Purmerend NED   02:56:06   42195    
2 Ruben Ruigendijk(39)   Purmerend NED   02:58:13   42195    
3 Egbert Zijlstra(70)   Emmen NED   02:59:09   42195    
4 Tobias Lundgren(46)   Amsterdam SWE   03:09:05   42195    
5 Robertjan Groeneveld(40)   Katwijk NED   03:15:08   42195    
6 Gijsbertus van Mackelenbergh(50)   sint-amandsberg NED   03:15:58   42195    
7 Tim Soetens(42)   Den Bosch NED   03:21:11   42195    
8 Michel Schippers(42)   Woerden NED   03:23:16   42195    
9 Johannes van der Kooi(37)   Assendelft NED   03:27:00   42195    
10 Wouter van Dokkum(45)   Utrecht NED   03:27:31   42195    
11 Nico Maijer(61)   Vinkeveen NED   03:27:35   42195    
12 Mey Ping Low(40)   Twello NED   03:36:02   42195    
13 Sergio Felter(46)   Castricum NED   03:36:04   42195    
14 Christophe Devers(34)   Kasterlee BEL   03:37:25   42195    
15 Peter van Meerveld(46)   Den Bosch NED   03:41:24   42195    
16 Van Rompaey Jurgen(49)   Turnhout BEL   03:41:55   42195(+109m)    
17 Janine Timmer(37)   Amsterdam NED   03:42:47   42195    
18 Jan van de Erve(54)   Bergschenhoek NED   03:45:29   42195    
19 Melchior Ram(36)   Harlingen NED   03:47:47   42195    
20 Lex de Boer(72)   Avenhorn NED   03:48:13   42195    
21 Gertjan Lahuis(47)   Twello NED   03:49:01   42195    
22 Lydia Doornbos(41)   Appingedam NED   03:49:14   42195    
23 Anton Slagers(52)   Eelderwolde NED   03:49:14   42195    
24 Henk Harenberg(56)   Eibergen NED   03:54:37   42195    
25 Wessel Kranghand(52)   Hoogeveen NED   03:59:10   42195    
26 Rene Duchateau(51)   Binkom BEL   03:59:36   42195    
27 John Cottam(51)   Espoo GBR   04:06:06   42195    
28 Kees Willemsen(52)   Alphen aan den Rijn NED   04:06:07   42195(+132m)    
29 Roel Kleine(53)   Hoogeveen NED   04:09:26   42195    
30 Cor Ruigendijk(65)   Purmerend NED   04:16:19   42195    
31 Rob Froonhoff(53)   Amersfoort NED   04:16:48   42195    
32 Wim Pijnenburg(60)   Vught NED   04:19:36   42195    
33 Cees van Reemst(66)   Enschede NED   04:24:32   42195(+76m)    
34 Kenneth van Schooten(51)   Mariakerke BEL   04:26:19   42195    
35 Gerry Visser(55)   Borne NED   04:29:34   42195    
36 Daniel Huijser(48)   Amsterdam NED   04:29:34   42195    
37 Jannet Lange(55)   Almere NED   04:39:35   42195    
38 Jaap Sije Bosgraaf(54)   Kollumerzwaag NED   04:40:42   42195    
39 Philippe Voet(44)   Vlezenbeek BEL   04:43:02   42195    
40 Bob Bock(63)   Amsterdam NED   04:48:37   42195    
41 Sven Vanhalst(40)   Lauwe BEL   04:55:06   42195    
42 Rik Plakke(52)   Warnsveld NED   04:59:05   42195    
43 Mo Idrissi(66)   Heemskerk NED   05:02:00   42195    
44 Koen Vansteenkiste(56)   Oostende BEL   05:38:53   42195    
45 Paulina Bleyie(40)   Zwolle NED   05:46:05   42195