Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

NN Marathon, Rotterdam
07-04-2019

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Nesrine Leene(35)   Vleiuten NED   02:53:35   42195    
2 Addie van der Vleuten(28)   Best NED   03:00:44   42195    
3 Ruben Ruigendijk(39)   Purmerend NED   03:05:10   42195    
4 John van Tilburg(56)   Hoogerheide NED   03:06:59   42195    
5 Daan Glorie(30)   Heemskerk NED   03:07:30   42195    
6 Gijsbertus van Mackelenbergh(49)   sint-amandsberg NED   03:24:17   42195    
7 Ralph Venhoven(35)   Assen NED   03:24:59   42195    
8 Marc Beffort(56)   Waterloo LUX   03:35:27   42195    
9 Bart van Helvoort(40)   's-Hertogenbosch NED   03:41:18   42195    
10 Dik Heuvelman(35)   Capelle aan den IJssel NED   03:44:20   42195    
11 Bonno Odijk(55)   Puttershoek NED   03:45:55   42195    
12 Erwin van Zandvliet(32)   Slagharen NED   03:46:53   42195    
13 Patricia Kloonen(49)   Ulvenhout NED   03:48:27   42195    
14 Gertjan Lahuis(46)   Twello NED   03:48:28   42195    
15 Mey Ping Low(39)   Twello NED   03:48:29   42195    
16 Adri de Bruijn(55)   Teteringen NED   03:50:57   42195    
17 Niels de Water(33)   Den Haag NED   03:51:45   42195    
18 Jan van de Erve(54)   Bergschenhoek NED   03:53:57   42195    
19 Cor Terlouw(55)   Bergambacht NED   03:54:54   42195    
20 Wilbert Wouters(56)   Tilburg NED   03:55:00   42195    
21 Milou Lendfers(44)   Zuidwolde NED   03:59:18   42195    
22 Veerle Beernaert(49)   Bissegem BEL   04:02:11   42195    
23 Rene Duchateau(50)   Binkom BEL   04:02:33   42195    
24 John Cottam(50)   Espoo GBR   04:02:42   42195    
25 Cindy Velgersdijk(42)   Simonshaven NED   04:03:16   42195    
26 Kees Willemsen(51)   Alphen aan den Rijn NED   04:05:49   42195(+166m)    
27 Gerard Halsema(53)   Roden NED   04:12:01   42195    
28 Cor Ruigendijk(65)   Purmerend NED   04:17:32   42195(+161m)    
29 Wim Hogentoren(61)   Vught NED   04:19:30   42195    
30 Wim Pijnenburg(59)   Vught NED   04:19:30   42195    
31 Ruud Kok(62)   Apeldoorn NED   04:21:04   42195    
32 Joost Simons(50)   Nieuw-Lekkerland NED   04:24:18   42195    
33 Daniel Huijser(47)   Amsterdam NED   04:29:22   42195    
34 Ronald Lips(53)   Hoofddorp NED   04:29:22   42195    
35 Filip Hoornaert(56)   Eeklo BEL   04:29:31   42195    
36 Jannet Lange(54)   Almere NED   04:29:31   42195    
37 Kristof Verschaetse(53)   Eppegem BEL   04:33:17   42195    
38 Wouter van den Berg(44)   Spijkenisse NED   04:34:49   42195    
39 Bob Bock(63)   Amsterdam NED   04:34:52   42195    
40 Leonard G Boekestijn(60)   De Lier NED   04:35:37   42195    
41 Peter De Decker(42)   Maldegem BEL   04:41:17   42195    
42 Ronald Tertoolen(55)   Vlaardingen NED   04:45:15   42195    
43 Peter van Veen(70)   Heerhugowaard NED   04:46:34   42195    
44 Rob Gordijn(57)   Delft NED   04:47:51   42195    
45 Rudy van der Heijden(49)   Grave NED   04:48:42   42195    
46 Claudia van Daalen(41)   Enschede NED   04:52:24   42195    
47 Jessie Verbeke(29)   Sint Laureins BEL   04:54:00   42195    
48 Richard Maquelin(62)   Capelle aan den IJssel NED   04:55:16   42195    
49 Rob Schmidt(75)   Bergen op Zoom NED   05:01:42   42195    
50 Pieter Adriaanse(48)   Brielle NED   05:04:46   42195    
51 Rob van der Pas(56)   Ulvenhout NED   05:12:48   42195    
52 Warren Dix(52)   Krimpen aan den IJssel RSA   05:12:57   42195    
53 Paulina Bleyie(39)   Zwolle NED   05:15:59   42195    
54 Jan Tonkens(51)   Biddinghuizen NED   05:20:19   42195    
55 Koen Vansteenkiste(56)   Oostende BEL   05:26:39   42195    
56 Hans Buis(68)   Midwoud NED   05:36:48   42195