Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

Trail Marathon Provinciaal Domein, 09-02-2019

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Joos Pauwel(53)   Maldegem BEL   03:32:08   42195    
2 Luc Van Laenen(47)   Rijkevorsel BEL   03:50:51   42195    
3 Verbrugghe Stefaan(46)   Oostkamp BEL   03:57:44   42195    
4 Sjaak Bus(63)   Raamsdonksveer NED   04:29:34   42195    
5 Quintelier David(47)   Ruiselede BEL   04:33:54   42195    
6 van der Veer Pascal(43)   Deerlijk, Belgie NED   04:46:10   42195(+5m)    
7 Luc Maes(67)   Meulebeke BEL   04:53:57   42195    
8 Johan Simons(50)   Nieuw-Lekkerland NED   04:59:46   42195    
9 Philippe Voet(44)   Vlezenbeek BEL   04:59:54   42195(+260m)    
10 Daniel Thylys(44)   Wingene BEL   05:01:19   42195    
11 Nelsen Ferdinand(69)   Bonheiden BEL   05:18:00   42195    
12 Joeri Schepers(48)   Aalter BEL   05:18:37   42195    
13 Jessie Verbeke(30)   Sint Laureins BEL   05:28:00   42195    
14 Inge Lens(45)   Rijkevorsel BEL   05:42:24   42195    
15 Paul van Hiel(48)   Zétrud-lumay BEL   05:42:26   42195