Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

Amsterdam Marathon, 21-10-2018

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Johan Lek(54)   Emmen NED   02:54:48   42195    
2 Casper de Vries(39)   Zaandam NED   02:57:28   42195(+70m)    
3 Ruben Ruigendijk(38)   Purmerend NED   02:59:04   42195    
4 Joao Seixas(39)   Leiden POR   02:59:12   42195    
5 Egbert Zijlstra(68)   Emmen NED   02:59:29   42195    
6 Auke Rensen(40)   Didam NED   03:09:27   42195    
7 Sunny Schippers(36)   Amsterdam NED   03:20:50   42195    
8 Kosrat Dauwed(40)   Heerlen NED   03:22:33   42195    
9 Nico Maijer(59)   Vinkeveen NED   03:24:13   42195    
10 Michel Schippers(41)   Woerden NED   03:25:28   42195    
11 Peter van Meerveld(45)   Den Bosch NED   03:39:03   42195    
12 Anton Slagers(51)   Eelderwolde NED   03:39:03   42195    
13 Lex de Boer(70)   Avenhorn NED   03:43:18   42195    
14 Jeroen van Vuuren(42)   Amsterdam NED   03:45:08   42195    
15 Gijsbertus van Mackelenbergh(49)   sint-amandsberg NED   03:45:17   42195    
16 Jildert E. Visser(53)   Assen NED   03:56:57   42195(+68m)    
17 Philippe Voet(43)   Vlezenbeek BEL   03:57:44   42195    
18 Bob Bock(62)   Amsterdam NED   03:59:27   42195    
19 Wessel Kranghand(51)   Hoogeveen NED   03:59:39   42195    
20 Roel Kleine(52)   Hoogeveen NED   03:59:47   42195    
21 Cor Ruigendijk(64)   Purmerend NED   03:59:58   42195    
22 Niels de Water(32)   Den Haag NED   04:02:29   42195    
23 Kenneth van Schooten(49)   Mariakerke BEL   04:03:35   42195    
24 Jan ter Haar(60)   Borne NED   04:08:08   42195    
25 Rob Froonhoff(52)   Amersfoort NED   04:12:07   42195    
26 Rob Zandbergen(55)   Rijnsburg NED   04:17:44   42195    
27 Henry Verbugt(55)   Griendtsveen NED   04:19:42   42195    
28 Daniel Huijser(47)   Amsterdam NED   04:19:42   42195    
29 Gerry Visser(54)   Borne NED   04:19:43   42195    
30 Frans van Huizen(62)   Velp NED   04:21:09   42195    
31 Peter van Veen(69)   Heerhugowaard NED   04:21:18   42195    
32 Aline Bouma(32)   Assen NED   04:23:20   42195    
33 Durk Jan de Bruin(55)   Haarlem NED   04:23:42   42195    
34 Wim Pijnenburg(58)   Vught NED   04:29:27   42195    
35 Wim Hogentoren(60)   Vught NED   04:29:29   42195    
36 Johannes van der Kooi(36)   Assendelft NED   04:37:30   42195    
37 Rudy van der Heijden(49)   Grave NED   04:39:20   42195    
38 Jannet Lange(53)   Almere NED   04:39:21   42195    
39 Paulina Bleyie(38)   Zwolle NED   04:43:46   42195    
40 Gertie Theunissen(56)   Eindhoven NED   04:48:30   42195    
41 Rik Plakke(51)   Warnsveld NED   04:59:55   42195    
42 Hans Buis(67)   Midwoud NED   05:20:07   42195