Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

Amsterdam Marathon, Amsterdam
16-10-2016

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Joao Seixas(38)   Leiden POR   02:48:12   42195    
2 Kevin Kennis(25)   Borgerhout BEL   02:48:58   42195    
3 Ruben Ruigendijk(36)   Purmerend NED   03:00:29   42195    
4 Egbert Zijlstra(67)   Emmen NED   03:01:35   42195    
5 Jeroen-Pieter van der Vliet(30)   Assen NED   03:01:50   42195    
6 Nesrine Leene(33)   Vleiuten NED   03:04:14   42195    
7 Nesrine Leene(33)   Vleiuten NED   03:04:14   42195    
8 Tobias Lundgren(43)   Amsterdam SWE   03:10:22   42195    
9 Robertjan Groeneveld(37)   Katwijk NED   03:10:43   42195    
10 Michiel Huzen(41)   Nieuwleusen NED   03:17:28   42195    
11 Nico Maijer(58)   Vinkeveen NED   03:21:47   42195    
12 Moma Marrabou(54)   Amsterdam NED   03:22:05   42195    
13 Joos Pauwel(50)   Maldegem BEL   03:23:00   42195    
14 Rene Duchateau(47)   Binkom BEL   03:28:27   42195    
15 Alex Olieman(45)   Gouda NED   03:29:12   42195    
16 Diem Loukareas(35)   Vlaardingen NED   03:30:21   42195(+59m)    
17 Lex de Boer(69)   Avenhorn NED   03:31:26   42195    
18 Ytsen de Boer(50)   Steenwijk NED   03:39:48   42195    
19 Lisenka Beenders(45)   Den Haag NED   03:44:03   42195    
20 Peter van Meerveld(43)   Den Bosch NED   03:44:30   42195    
21 Richard Godijn(44)   Lelystad NED   03:44:35   42195    
22 Lydia Doornbos(38)   Appingedam NED   03:44:36   42195    
23 Cor Ruigendijk(62)   Purmerend NED   03:45:00   42195    
24 Bob Bock(60)   Amsterdam NED   03:48:13   42195    
25 Roelof Siepel(44)   Dronten NED   03:55:17   42195    
26 Nico Swart(39)   Groningen NED   03:56:21   42195    
27 Wim van Amerongen(68)   Wijk bij Duurstede NED   03:58:24   42195    
28 Rinus van der Wal(rinusrunning)(52)   Heemskerk NED   03:58:32   42195    
29 Mattijs Reinen(38)   Beverwijk NED   03:58:54   42195    
30 Wilfried Duivenvoorden(53)   Noordwijkerhout NED   03:59:03   42195    
31 Roel Kleine(50)   Hoogeveen NED   03:59:40   42195    
32 Wessel Kranghand(49)   Hoogeveen NED   03:59:41   42195    
33 Bert Teunissen(50)   Toldijk NED   04:01:48   42195    
34 Jan ter Haar(59)   Borne NED   04:03:29   42195    
35 Robert Engel(45)   Duiven NED   04:04:27   42195    
36 Jean-Jacques Fobe(50)   Kraainem (B) BEL   04:04:56   42195    
37 Ruud Kok(60)   Apeldoorn NED   04:07:58   42195    
38 Paul de Knecht(37)   Steenwijk NED   04:08:30   42195    
39 Jan Willem Hesselink(48)   Zeewolde NED   04:13:27   42195    
40 Ruud Frieling(33)   Apeldoorn NED   04:14:08   42195    
41 Gerry Visser(52)   Borne NED   04:14:27   42195    
42 Rudy van der Heijden(47)   Grave NED   04:18:00   42195    
43 Peter van Veen(67)   Heerhugowaard NED   04:25:10   42195    
44 Wim Hogentoren(59)   Vught NED   04:28:12   42195    
45 Mo Idrissi(63)   Heemskerk NED   04:30:00   42195    
46 Johannes van der Kooi(34)   Assendelft NED   04:33:35   42195    
47 Durk Jan de Bruin(53)   Haarlem NED   04:42:09   42195    
48 Dick van der Klei(53)   Den Haag NED   04:44:18   42195    
49 Peter De Decker(39)   Maldegem BEL   04:44:24   42195    
50 Hans Buis(65)   Midwoud NED   04:52:41   42195    
51 Jos Cornelissen(56)   Aalsmeer NED   04:57:13   42195    
52 George Nijhoff(46)   Almere NED   05:12:27   42195