Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

Spijkenisse SPARK marathon, Spijkenisse
06-12-2015

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Jan Suijkerbuijk(52)   Moerstraten NED   02:53:21   42195    
2 Vandebeek Patrick(41)   Aarschot BEL   02:57:57   42195    
3 Verbrugghe Stefaan(42)   Oostkamp BEL   03:09:54   42195    
4 Marcel Kemp(34)   Woerden NED   03:18:12   42195    
5 Xavier Verbruggen(52)   Zulte BEL   03:21:08   42195    
6 Didier Vandenbussche(51)   Ieper BEL   03:23:58   42195(+44m)    
7 Emiel van Bugnum(46)   Krimpen aan den IJssel NED   03:26:21   42195    
8 Jos Lempers(58)   Landgraaf NED   03:28:41   42195    
9 Willem van Ek(58)   Krimpen aan den ijssel NED   03:29:01   42195    
10 Mike van der Mark(43)   Biervliet NED   03:31:58   42195    
11 Bonno Odijk(52)   Puttershoek NED   03:32:28   42195    
12 Richard Maquelin(59)   Capelle aan den IJssel NED   03:34:18   42195    
13 John Haan(57)   Landgraaf NED   03:35:24   42195    
14 Wim van Leest(60)   Hooge Zwaluwe NED   03:36:51   42195    
15 Wilko van Asseldonk(56)   Eindhoven NED   03:39:04   42195    
16 Rinus Reijngoudt(56)   Dordrecht NED   03:41:09   42195    
17 Wilfried Duivenvoorden(52)   Noordwijkerhout NED   03:42:26   42195    
18 Marc Beffort(53)   Waterloo LUX   03:42:30   42195    
19 Sjaak Bus(59)   Raamsdonksveer NED   03:42:43   42195    
20 Mo Idrissi(63)   Heemskerk NED   03:50:00   42195    
21 Marc Bemong(67)   Tielt-Winge BEL   03:50:27   42195    
22 John Ossendorp(58)   Nieuwegein NED   03:51:21   42195    
23 Warren Dix(48)   Krimpen aan den IJssel RSA   03:57:38   42195    
24 Ruud Verhoef(55)   Utrecht NED   04:01:12   42195    
25 Karin Casparij(46)   Biervliet NED   04:03:08   42195    
26 Martin Landstra(44)   Gennep NED   04:05:32   42195    
27 Leonard G Boekestijn(57)   De Lier NED   04:06:53   42195    
28 Kenneth van Schooten(47)   Mariakerke BEL   04:10:47   42195    
29 Dirk Adriaenssens(59)   Sint-Niklaas BEL   04:10:56   42195    
30 Jan van de Erve(51)   Bergschenhoek NED   04:15:29   42195    
31 Rudy van der Heijden(46)   Grave NED   04:15:29   42195    
32 Kees Willemsen(48)   Alphen aan den Rijn NED   04:23:19   42195(+67m)    
33 Aelbers Els(47)   Uikhoven Maasmechelen BEL   04:28:16   42195    
34 Paulina Bleyie(36)   Zwolle NED   04:29:42   42195    
35 Jan van Katwijk(60)   Rhoon NED   04:44:03   42195