Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

ABN AMRO Marathon Rotterdam, Rotterdam
13-04-2014

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Ruben Ruigendijk(34)   Purmerend NED   02:51:23   42195    
2 Erwin Deckers(36)   Hees (B) NED   02:58:39   42195    
3 Henry Verbugt(51)   Griendtsveen NED   03:09:34   42195    
4 Joeri De Coninck(36)   Neerglabbeek BEL   03:13:57   42195    
5 Richard Maquelin(57)   Capelle aan den IJssel NED   03:15:25   42195    
6 Auke Rensen(35)   Didam NED   03:17:22   42195(+109m)    
7 Vincent Kalkman(38)   Warmond NED   03:20:57   42195    
8 Corné Aarts(47)   Bergen op Zoom NED   03:22:29   42195    
9 Marcel Kemp(32)   Woerden NED   03:23:55   42195    
10 Victor Kragten(45)   Arkel NED   03:25:56   42195    
11 Eric Vermeulen(48)   Schiedam NED   03:26:00   42195    
12 Cor Terlouw(50)   Bergambacht NED   03:29:06   42195    
13 Mark Breed(33)   Haarlem NED   03:30:42   42195    
14 Emiel van Bugnum(44)   Krimpen aan den IJssel NED   03:30:56   42195    
15 Arjan Kranenburg(29)   Oost-Souburg NED   03:32:01   42195    
16 Johannes van der Kooi(31)   Assendelft NED   03:37:24   42195    
17 Wim Scholtens(48)   Winschoten NED   03:37:49   42195    
18 Jaap Sije Bosgraaf(49)   Kollumerzwaag NED   03:38:57   42195    
19 Willem van Ek(56)   Krimpen aan den ijssel NED   03:39:30   42195    
20 Veerle Beernaert(44)   Bissegem BEL   03:39:52   42195    
21 Diem Loukareas(33)   Vlaardingen NED   03:40:10   42195    
22 Dave Adriaansen(36)   Almere NED   03:40:23   42195    
23 Stefan Vermeulen(36)   Gullegem BEL   03:40:53   42195    
24 Ronald Tertoolen(50)   Vlaardingen NED   03:42:06   42195    
25 Anton Slagers(47)   Eelderwolde NED   03:44:19   42195    
26 Lydia Doornbos(35)   Appingedam NED   03:44:37   42195    
27 Lisenka Beenders(42)   Den Haag NED   03:44:37   42195    
28 Martin Landstra(43)   Gennep NED   03:48:31   42195    
29 Cor Ruigendijk(60)   Purmerend NED   03:49:33   42195    
30 Marcel Gerrits(45)   Enschede NED   03:53:22   42195    
31 Roberto van Steijn(41)   Purmerend NED   03:55:36   42195    
32 Leonard G Boekestijn(55)   De Lier NED   03:56:17   42195    
33 Durk Jan de Bruin(51)   Haarlem NED   03:56:27   42195    
34 Joost Bekkers(39)   Eindhoven NED   03:58:34   42195    
35 Rinus Reijngoudt(55)   Dordrecht NED   03:59:06   42195    
36 Nico Swart(37)   Groningen NED   03:59:20   42195    
37 Wim Hogentoren(56)   Vught NED   03:59:25   42195    
38 Marcel Brans(54)   Overveen NED   04:00:46   42195    
39 Bob Bock(58)   Amsterdam NED   04:05:46   42195    
40 Ron Nagtzaam(47)   Puttershoek NED   04:07:33   42195    
41 Mattijs Reinen(35)   Beverwijk NED   04:08:22   42195    
42 Frouwkje Herder(55)   Ravenswoud NED   04:12:03   42195    
43 Pieter Adriaanse(43)   Brielle NED   04:12:26   42195    
44 Rudy van der Heijden(44)   Grave NED   04:12:28   42195    
45 Rinus van der Wal(rinusrunning)(49)   Heemskerk NED   04:12:48   42195    
46 Sidney Minnaar(51)   Houten NED   04:13:48   42195    
47 Niels de Water(28)   Den Haag NED   04:14:03   42195    
48 Jos Cornelissen(53)   Aalsmeer NED   04:14:24   42195    
49 Jan Tonkens(46)   Biddinghuizen NED   04:16:19   42195    
50 Rik Plakke(47)   Warnsveld NED   04:16:26   42195    
51 Kees Willemsen(46)   Alphen aan den Rijn NED   04:19:39   42195    
52 Bert Koens(57)   Blauwestad NED   04:25:02   42195    
53 Arjan Bos(44)   Barendrecht NED   04:26:01   42195    
54 Warren Dix(47)   Krimpen aan den IJssel RSA   04:26:02   42195    
55 Koen Vansteenkiste(51)   Oostende BEL   04:26:13   42195    
56 Mo Idrissi(61)   Heemskerk NED   04:28:00   42195    
57 Robert Engel(43)   Duiven NED   04:28:37   42195    
58 Gerry Visser(50)   Borne NED   04:28:44   42195    
59 Arjanne van Heijningen(46)   Meeden NED   04:28:44   42195    
60 Jan ter Haar(56)   Borne NED   04:33:18   42195    
61 Ronald Lips(48)   Hoofddorp NED   04:35:35   42195    
62 John van Hoorn(51)   Reeuwijk NED   04:36:06   42195    
63 Alex Olieman(43)   Gouda NED   04:37:57   42195    
64 Bonno Odijk(50)   Puttershoek NED   04:38:56   42195    
65 Reny Tertoolen(45)   Vlaardingen NED   04:39:32   42195    
66 Peter van Veen(65)   Heerhugowaard NED   04:40:51   42195    
67 Karin Casparij(44)   Biervliet NED   04:41:54   42195    
68 Rene Meijer(45)   Emmer Compascuum NED   04:43:33   42195    
69 Andre Nijdam(48)   Groningen NED   04:46:56   42195    
70 Jiorgos Boustanidis(42)   Gorinchem GRE   04:50:09   42195    
71 Neel van Mourik(54)   Ravenswoud NED   04:53:57   42195