Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

Amsterdam Marathon, Amsterdam
20-10-2013

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Vinckier Glenn(35)   Bavikhove BEL   02:54:00   42195    
2 Ruben Ruigendijk(33)   Purmerend NED   02:56:09   42195    
3 Marek Vis(35)   Terheijden NED   03:08:43   42195    
4 Maarten de Geus(29)   Leidschendam NED   03:09:22   42195    
5 Wim Scholtens(47)   Winschoten NED   03:12:57   42195    
6 Tobias Lundgren(40)   Amsterdam SWE   03:14:32   42195    
7 Wessel Kranghand(46)   Hoogeveen NED   03:21:58   42195    
8 Victor Kragten(44)   Arkel NED   03:28:53   42195    
9 Anton Slagers(46)   Eelderwolde NED   03:29:33   42195    
10 Gerard Bartelsman(48)   Purmerend NED   03:33:09   42195    
11 Casper de Vries(34)   Zaandam NED   03:34:07   42195    
12 Alex Jager(51)   Donderen NED   03:34:07   42195    
13 Emiel van Bugnum(44)   Krimpen aan den IJssel NED   03:35:07   42195    
14 Kenneth van Schooten(45)   Mariakerke BEL   03:37:15   42195    
15 Vincent Kalkman(37)   Warmond NED   03:37:40   42195    
16 Rinus Reijngoudt(54)   Dordrecht NED   03:40:14   42195    
17 Emily Shultz(28)   Amsterdam USA   03:47:35   42195(+10m)    
18 Jan ter Haar(56)   Borne NED   03:48:54   42195    
19 Rene Duchateau(45)   Binkom BEL   03:50:44   42195    
20 Matthieu Magielsen(38)   Den Helder NED   03:50:45   42195    
21 Cor Ruigendijk(59)   Purmerend NED   03:50:54   42195    
22 Ron Nagtzaam(47)   Puttershoek NED   03:51:32   42195    
23 Barry van Oven(36)   Amersfoort NED   03:52:51   42195    
24 Claudia Kiesebrink -Wesselman(44)   Hillegom NED   03:52:52   42195    
25 Jaap Sije Bosgraaf(48)   Kollumerzwaag NED   03:53:13   42195    
26 Jaap vd Berg(55)   Soest NED   03:53:15   42195    
27 Ronald Lips(47)   Hoofddorp NED   03:54:00   42195    
28 Tjeu Souren(59)   Utrecht NED   03:54:49   42195    
29 Frouwkje Herder(55)   Ravenswoud NED   03:57:54   42195    
30 Rik Plakke(46)   Warnsveld NED   03:59:33   42195    
31 Wieger Guldemond Boonstra(31)   Berltsum NED   04:00:24   42195    
32 Bert van Orden(47)   Ede NED   04:02:20   42195    
33 Bob Bock(57)   Amsterdam NED   04:02:25   42195    
34 Jannet Vermeulen-Stulen(57)   Vleuten NED   04:11:43   42195    
35 Johannes van der Kooi(31)   Assendelft NED   04:14:37   42195    
36 Wim Hogentoren(56)   Vught NED   04:14:45   42195    
37 Wim van Brummen(63)   Almere NED   04:17:08   42195    
38 Koen Vansteenkiste(50)   Oostende BEL   04:18:23   42195    
39 Sidney Minnaar(50)   Houten NED   04:19:48   42195    
40 Jos Cornelissen(53)   Aalsmeer NED   04:22:35   42195    
41 Herwin Weststrate(29)   Hengelo NED   04:28:31   42195    
42 Gerry Visser(49)   Borne NED   04:28:47   42195    
43 Richard Godijn(41)   Lelystad NED   04:38:00   42195    
44 Marcel Brans(54)   Overveen NED   04:52:05   42195    
45 Neel van Mourik(54)   Ravenswoud NED   04:52:26   42195