Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

Marathon 't Is (voor) niks, Geldrop
25-11-2012

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Gert Mertens(48)   Schoten BEL   02:59:22   42195    
2 Leus Frankie(50)   Herenthout BEL   02:59:25   42195    
3 Remco Schellingerhout(41)   Gastel NED   03:10:32   42195    
4 Walter Senaeve(52)   Sint-Niklaas BEL   03:18:34   42195    
5 Xavier Verbruggen(49)   Zulte BEL   03:30:43   42195    
6 Wim van Leest(57)   Hooge Zwaluwe NED   03:31:23   42195    
7 John Bouwens(57)   Alphen aan den Rijn NED   03:34:04   42195    
8 Jos Lempers(55)   Landgraaf NED   03:35:11   42195    
9 Sjaak Bus(56)   Raamsdonksveer NED   03:36:14   42195    
10 Vincent Meers(39)   Gentbrugge BEL   03:36:27   42195    
11 Pedro Heezen(43)   Pernis NED   03:37:32   42195    
12 Paul van Hiel(42)   Zétrud-lumay BEL   03:37:58   42195    
13 Wim Hogentoren(55)   Vught NED   03:41:22   42500    
14 Endymion Kasanardjo(43)   Eindhoven NED   03:41:49   42195    
15 John Ossendorp(55)   Nieuwegein NED   03:48:10   42195    
16 Marc Bemong(63)   Tielt-Winge BEL   03:50:11   42195    
17 Bonno Odijk(49)   Puttershoek NED   03:51:21   42195    
18 Jacolien Schreuder(47)   De Steeg NED   03:53:35   42195(+85m)    
19 Paul van der Logt(49)   Hellevoetsluis NED   03:53:38   42195    
20 Bert van Orden(46)   Ede NED   03:54:30   42195    
21 John Haan(54)   Landgraaf NED   03:55:21   42195    
22 Andries Welles(46)   Lippenhuizen NED   03:56:38   42195    
23 Fred van der Roest(45)   Hilversum NED   04:01:41   42195    
24 Rudy van der Heijden(43)   Grave NED   04:02:05   42195    
25 Claudia Kiesebrink -Wesselman(43)   Hillegom NED   04:04:53   42195    
26 Dirk Adriaenssens(56)   Sint-Niklaas BEL   04:08:07   42195    
27 Mo Idrissi(60)   Heemskerk NED   04:10:00   42195    
28 Ruud Verhoef(52)   Utrecht NED   04:11:07   42195    
29 Gerard Bartelsman(48)   Purmerend NED   04:11:07   42195    
30 Leonard G Boekestijn(54)   De Lier NED   04:12:52   42195    
31 Veerle Beernaert(43)   Bissegem BEL   04:14:42   42195    
32 Filip Hoornaert(50)   Eeklo BEL   04:20:20   42195    
33 Gertie Theunissen(51)   Eindhoven NED   04:20:35   42195    
34 Bob Bock(57)   Amsterdam NED   04:23:53   42195    
35 Jan van Katwijk(57)   Rhoon NED   04:24:32   42500    
36 Frouwkje Herder(54)   Ravenswoud NED   04:27:17   42195    
37 Jack Hendrickx(52)   Putte NED   04:42:55   42195    
38 Jiorgos Boustanidis(41)   Gorinchem GRE   04:43:46   42195    
39 Els Annegarn(56)   Amsterdam NED   04:45:30   42195    
40 Micha Havreluk(62)   Genk BEL   04:46:20   42195    
41 Eric Hoop(58)   Goirle NED   05:03:12   42195    
42 Jack van de Sande(62)   Hilvarenbeek NED   05:03:25   42195    
43 Neel van Mourik(53)   Ravenswoud NED   05:14:12   42195    
44 Aelbers Els(44)   Uikhoven Maasmechelen BEL   05:34:10   42195