Home 100 Marathon club 100 Marathon Club Nederland
 
Resultaten 100MCNL Leden

Amsterdam Marathon, Amsterdam
16-10-2011

Nr. Naam(Lftd) Woonplaats Tijd Afstand
Voldoet aan reglement?
1 Henk Derks(56)   Haarlem NED   02:56:04   42195    
2 Jos Lempers(54)   Landgraaf NED   03:05:29   42195    
3 Nesrine Leene(28)   Vleiuten NED   03:11:05   42195    
4 Ruben Ruigendijk(31)   Purmerend NED   03:11:05   42195    
5 Wolter de Lange(31)   Steenwijk NED   03:14:54   42195    
6 Frederik Ameloot(34)   Veldegem BEL   03:16:20   42195    
7 Richard Maquelin(55)   Capelle aan den IJssel NED   03:18:14   42195    
8 Vincent Meers(38)   Gentbrugge BEL   03:21:22   42195    
9 Daniel Huijser(40)   Amsterdam NED   03:23:43   42195    
10 Janine Timmer(29)   Amsterdam NED   03:28:08   42195    
11 Ron Bakker(55)   Alkmaar NED   03:29:37   42195    
12 Rene de Groot(42)   Purmerend NED   03:31:19   42195    
13 Jaap Sije Bosgraaf(46)   Kollumerzwaag NED   03:33:02   42195    
14 Rudy van der Heijden(42)   Grave NED   03:33:18   42195    
15 Ruud Kok(55)   Apeldoorn NED   03:34:37   42195    
16 Frans van Huizen(56)   Velp NED   03:34:54   42195    
17 Ruud Verhoef(51)   Utrecht NED   03:34:58   42195    
18 Matthieu Magielsen(36)   Den Helder NED   03:36:02   42195    
19 Wessel Kranghand(44)   Hoogeveen NED   03:38:45   42195    
20 Chris Dol(48)   Stadskanaal NED   03:39:13   42195    
21 Rinus Reijngoudt(52)   Dordrecht NED   03:42:48   42195    
22 François Flisijn(48)   Julianadorp NED   03:43:19   42195    
23 Bert van Orden(45)   Ede NED   03:44:37   42195    
24 Sunny Schippers(30)   Amsterdam NED   03:44:48   42195    
25 Wim Scholtens(45)   Winschoten NED   03:46:05   42195    
26 Roel Kleine(45)   Hoogeveen NED   03:47:25   42195    
27 Wilfried Duivenvoorden(48)   Noordwijkerhout NED   03:52:14   42195    
28 John van Hoorn(48)   Reeuwijk NED   03:52:23   42195    
29 Frouwkje Herder(53)   Ravenswoud NED   03:54:13   42195    
30 Tobias Lundgren(38)   Amsterdam SWE   03:58:10   42195    
31 Mo Idrissi(58)   Heemskerk NED   03:59:46   42195    
32 Jos van Rijt(57)   Amersfoort NED   04:01:18   42198    
33 Bertus van Elburg(58)   Nijverdal NED   04:04:54   42195    
34 Rose-Minke Schure(27)   Zeist NED   04:05:57   42195    
35 Bob Bock(55)   Amsterdam NED   04:07:30   42195    
36 Hans Buis(60)   Midwoud NED   04:11:25   42195    
37 Gerry Visser(47)   Borne NED   04:14:20   42195    
38 Wim Hogentoren(54)   Vught NED   04:14:20   42195    
39 Jan ter Haar(54)   Borne NED   04:14:51   42195    
40 Jos Cornelissen(51)   Aalsmeer NED   04:14:54   42195    
41 Kenneth van Schooten(43)   Mariakerke BEL   04:17:22   42195    
42 Eddy Bakker (=Aede)(48)   Kiel Windeweer NED   04:19:21   42195    
43 Christiaan Diem(36)   Leerdam NED   04:21:07   42195    
44 Wim van Brummen(61)   Almere NED   04:26:30   42195    
45 Koen Vansteenkiste(48)   Oostende BEL   04:40:48   42195    
46 Egbert van Dijk(66)   Schiedam NED   04:41:57   42195    
47 Willem Kramer(53)   Apeldoorn NED   04:43:30   42195    
48 Neel van Mourik(52)   Ravenswoud NED   04:45:06   42195    
49 Gerard Bartelsman(46)   Purmerend NED   04:48:44   42195    
50 Jeroen van Vuuren(36)   Amsterdam NED   04:49:45   42195    
51 Micha Havreluk(60)   Genk BEL   05:09:12   42195